Hakkımızda

istanbul, Elektrikli Araç, elektrikli Elektrikli Araç, golf araçları,  elektrikli golf araçları, servis, bakım, onarım, satış, 2. el satışı, kiralama, kiralık golf arabaları

DMS Elektrikli Araçlar Servis Satış Kiralama, kurulduğu günden bugüne koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile elektrikli araçların servis, bakım, onarım arıza, tamir, satış, satış sonrası hizmetleri ve kiralama hizmetlerini vermektedir.

DMS Elektrikli Araçlar Servis Satış Kiralama, Servis & Satış Bayii Olarak Hizmet Vermektedir.

Yerli ve yabancı markalar ile geliştirdiği çözüm ortaklıkları, konusunda uzman ve deneyimli servis ve satış ekibi, çözüm odaklı hizmet anlayışı, toplam kalite yönetimi ilkesi ve kaliteden ödün vermeyen kuruluş ilkesi ile başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye'ye elektrikli golf arabaları konusunda ürün ve hizmet sunmaktadır.

Firmamız; golf sahaları, lüks oteller, kamp alanları, tatil köyü ve kampları, şehir salonları, hava alanı, terminal, avm ve alışveriş merkezleri, spor tesisleri, stadlar, spor klupleri ve hızlı hareket kabiliyeti gerektiren iş ve eğlence alanları çin elektrikli golf araçlarının bakımı, servis, satışı ve kiralaması konusunda uzmanlaşmıştır.

Ekonomik Fiyatlandırma, zamanında iş teslimi, birinci sınıf işçilik, birinci kalite malzeme tedariği, geniş yedek parça ve ekipman stoklarımız ile elektrikli golf araçlarınız uzmanına emanet...

DM olarak uzun yıllar verdiğimiz hizmetlerimizden sonra DMS olarak Yolumuza devam etmekteyiz.