Periyodik Bakım

Elektrikli Araç, elektrikli Elektrikli Araç, golf araçları,  elektrikli golf araçları, servis, bakım, onarım, periyodik bakım, periyodik bakım anlaşmaları

Elektrikli golf arabalarınızın aşınmaya ve yıpranmaya maruz kalması nedeniyle, zaman zaman parçalarının bir kısmını değiştirmeniz gerekecektir. Aracın kontrol edilmesine karar vermeden önce bozulmasını ve/veya kırılmasını beklemeniz size maddi manevi zaman anlamında zarar açar. Hangi parçaların er ya da geç değiştirilmesi gerektiğini tahmin edebilmeniz için düzenli bakım ve kontrol gereklidir. Böylece Golf arabalarınız maksimum verimle tam zamanlı çalışacaktır.

Çalışma sıklığı ve koşullarına göre elektrikli golf araçlarınızı aylık, 3 aylık, 6 aylık yıllık periyodik bakımlar ile tüm yedek parça sarf malzemesi ve ekipmanları elden geçirilmektedir. Böylece süpriz arıza ve bozulmaların önüne geçmiş olursunuz.

Firmamız; Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı birçok yedek parça tedarikçisi ile sorunlarınıza kısa zamanda çözüm üretmekte ve araçlarınızın güvenle kullanılmasını sağlamaktadır.

Golf arabalarınızın performansını korumak ve aynı zamanda dayanıklılığını sağlamak için düzenli olarak bakım yapmanız gerekmektedir. Bize güvenin, araçlarınız deneyimli profesyonellerin ellerinde olacak. En iyi koşullarda onarım yapmak için gerekli tüm donanıma ve bilgiye sahibiz.

Golf arabanızın sorunsuz çalışmasını sağlayacak ve masraflı onarımları azaltan bir Yıllık Bakım Programı sunuyoruz.

Bakım İpuçları

Akü Bakımı

Akü, elektrikli Elektrikli Araçnın hayati bir parçasıdır ve uygun şekilde korunmazsa çok maliyetli olabilir. Düzgün bir bakımlı batarya 4-5 yıl dayanmalıdır. Yalnızca büyük Elektrikli Araç üreticileri tarafından kullanılan en kaliteli pilleri kullanıyoruz. Ucuz ucuz piller sürmez.

Lastik Bakımı

Lastik basıncını aylık olarak kontrol edin ve üreticinin tavsiye ettiği basıncı doldurun (çoğu lastik için 22 psi). Şişirilmiş bir lastik, dengesiz aşınmaya neden olabilir ve lastiğin ömrünü kısaltabilir ve ayrıca araba performansını da zorlayabilir.

Fren Bakımı

Elektrikli Araçndaki mekanik frenler her 12 ayda bir kontrol edilmeli ve servisi yapılmalıdır. Bu, pedlerin, tamburların, kabloların ve pedalın kontrol edilmesini, temizlenmesini ve ayarlanmasını içerir. Uygun şekilde bakım yapılmayan frenler pahalı onarımlara neden olabilir ve ayrıca arabadaki yolcular için tehlike oluşturabilir. Fren pedalınızın düşük ve / veya gıcırtılı olduğunu fark ederseniz bizi arayın.