Bakım Onarım

golf arabası, elektrikli golf arabası, golf araçları,  elektrikli golf araçları, servis, bakım, onarım, 7/24 servis hizmetleri, tamir arıza

Elektrikli golf araçlarının tüm markalarına ve modellerine servis, bakım onarım, tamir, arıza tesbit ve giderilmesi konusunda hizmet vermekteyiz.

Konusunda eğitimli ve deneyimli ekibimiz, teknolojiyi yakından takip eden servis alt yapımız, yerli ve yabancı golf arabası üretici ile yaptığımız çözüm ortaklıkları ile siz değerli müşterilerimize garantili ve kaliteli bakım, onarım ve servis hizmetleri sunmaktayız.

Firmamız; Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı birçok yedek parça tedarikçisi ile sorunlarınıza kısa zamanda çözüm üretmekte ve araçlarınızın güvenle kullanılmasını sağlamaktadır.

Golf arabalarınızın performansını korumak ve aynı zamanda dayanıklılığını sağlamak için düzenli olarak bakım yapmanız gerekmektedir.

Bakım İpuçları

Akü Bakımı

Akü, elektrikli golf arabasının hayati bir parçasıdır ve uygun şekilde korunmazsa çok maliyetli olabilir. Düzgün bir bakımlı batarya 4-5 yıl dayanmalıdır. Yalnızca büyük golf arabası üreticileri tarafından kullanılan en kaliteli pilleri kullanıyoruz.

Lastik Bakımı

Lastik basıncını aylık olarak kontrol edin ve üreticinin tavsiye ettiği basıncı doldurun (çoğu lastik için 22 psi). Şişirilmiş bir lastik, dengesiz aşınmaya neden olabilir ve lastiğin ömrünü kısaltabilir ve ayrıca araba performansını da zorlayabilir.

Fren Bakımı

Golf arabasındaki mekanik frenler her 12 ayda bir kontrol edilmeli ve servisi yapılmalıdır. Bu, pedlerin, tamburların, kabloların ve pedalın kontrol edilmesini, temizlenmesini ve ayarlanmasını içerir. Uygun şekilde bakım yapılmayan frenler pahalı onarımlara neden olabilir ve ayrıca arabadaki yolcular için tehlike oluşturabilir. Fren pedalınızın düşük ve / veya gıcırtılı olduğunu fark ederseniz bizi arayın.