Mastiff Elektrikli Araç

istanbul, Elektrikli Araç, elektrikli Elektrikli Araç, golf araçları,  elektrikli golf araçları, servis, bakım, onarım, satış, 2. el satışı, kiralama, kiralık golf arabaları, Mastiff ekeltrikli araç

Çevreye olan duyarlılığın her geçen gün arttığı dünyada geleceği önceden görmek önemlidir. Bu gerçekten yola çıkarak 2003 yılından bugüne elektrikli araç sektörüne yatırım yapmaktayız.

Başlangıçta birçokları için boş bir hayal gibi görünen vizyonumuz her geçen yıl ile birlikte gerçeğe dönüştü. Yıllardır biriktirdiğimiz tecrübemiz bizi 18 yıl sonra bugün elektrikli araç sektöründe öncü bir konuma ulaştırdı. Bu zaman zarfında tecrübemiz arttı. Üretim kapasitemizi arttırdık. Birçok patent sahibi olduk.

Bunlardan daha önemlisi ise bize güvenen müşterilerimizi kazandık. Geçmişten aldığımız güç ile geleceğe umutla bakan, her geçen gün yaptıklarının üzerine koyan ve her zaman daha iyisini üretmeyi amaçlayan bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

DMS olarak, Mastiff Elektrikli araçaların satış, satış sonrası hizmetleri, bakım, onarım, arıza, yedek parçaları konusunda ürün ve hizmet sunmaktayız.

Mastiff Elektrikli Araç Kataloğu

Araç Özellikleri

Yeni Nesil Elektrikli Araçlar

Mastiff Elektrikli Araç

Mastiff Elektrikli Araç

Mastiff Elektrikli Araç